Дитяча Стоматологія

Візит Дитини У Дитячу Стоматологію

Дитяча Стоматологія в Миколаєві

Дитяча Стоматологія

_

Мами і тата добре знають, скільки сил треба докласти, щоб умовити малюка піти долікаря-стоматолога. Що власне не дивує, адже діти боятися болю, звуків бормашини і неприємних відчуттів, які супроводжують лікування зубів . Однак сьогодні ця проблема вирішена! Дитяча стоматологія «Альба Денс» в Миколаєві – найкраща клініка, яка надається повний комплекс заходів, які допомагають зберегти зуби малюка.

Спеціальне сучасне обладнання </ em>, яким оснащена наша клініка і багаторічний досвід лікарів дозволить провестилікування швидко, якісно і ефективно. Мед-персоналзнайде підхід до кожного маленького пацієнта, знайде спосіб відволікти дитину і змусити його посміхатися. Батьки можуть не хвилюватися, адже для лікування зубів дитини ми застосовуємо кращі матеріали і технології, що дозволяють добитися хорошого результату. Малюки не будуть відчувати болю, тому не будуть боятися приходити на повторний прийом.Дитяча Стоматологія

Перед тим як зробити знеболюючий укол, ми виробляємо заморожування, потім лікуємо зуб у вигляді цікавої гри з дитиною. В ході лікування дитина подивиться цікавий мультик і відвернеться від неприємних думок, що дозволить якісно і швидко вилікувати його зубки.

Зуби формуються у людини ще в утробі матері, але з’являтися в 6-ть місяців після народження. В цей період бажано вперше відвідати дантиста. Потім варто ходити на прийом кожні три місяці. Дитина звикне до лікаря і клініці, і у нього не виникатиме панічного страху перед походом до стоматолога. Таким чином, якщо приводити малюка на прийом регулярно, то стоматолог зможе вчасно виявити захворювання зубів або запобігти йому. Мало того малюк ознайомитися з правилами гігієни порожнини рота. Привчайте Ваших дітей до догляду за зубами і порожниною рота з самого дитинства, такий підхід – фундамент для здорових зубів через роки!

Якщо у Вашої дитини карієс,у нас він зможе самостійно вибратикольорову пломбу, яку потім з гордістю продемонструє своїм друзям. Пломба збереже свій колір і буде радувати малюка довгий час.

Лікування зубів без наркозу!

Дорогі батьки!

На превеликий жаль, все більше і більше лікарів говорить про наркоз, як про нешкідливою чарівної “таблетці”, завдяки якій дитина зможе спокійно перенести стоматологічне лікування.
Однак, мало хто по-справжньому говорить про ризики, яким піддається дитина під час і після наркозу або медикаментозного сну (що по суті одне і те ж).
Наша клініка є затятим противником лікування дітей під наркозом або седацией.
Як показує практика, більшість дітей можуть спокійно переносити складне і тривале стоматологічне лікування, якщо навчити дитину правильно реагувати на те, що відбувається у нього в організмі, з ним в цілому, з його зубами.
Важливу роль відіграє вміння лікаря знайти ті правильні слова, щоб навчити дитину позитивно сприймати лікування зубів.

Наркоз може бути небезпечний для дітей!
Останнім часом в зарубіжній літературі все більше стало з’являтися повідомлень про шкоду наркозу у дітей, зокрема, що наркоз може викликати розвиток когнітивних розладів. Під когнітивними розладами мають на увазі порушення пам’яті, уваги, мислення і здатності до навчання. Крім того, вчені стали висловлювати припущення, що перенесена в ранньому віці анестезія може бути однією з причин розвитку, так званого, синдрому дефіциту уваги і гіперактивності, негативні наслідки Приводом для проведення ряду сучасних досліджень стали заяви багатьох батьків, що після перенесеного наркозу їх дитина стала кілька розсіяним, у нього погіршилася пам’ять, знизилася успішність в школі, а в деяких випадках навіть втратилися деякі набуті раніше навички. Ще в 2009 році в американському журналі «Анестезіологія» (Anesthesiology) була опублікована стаття про значення першої анестезії, зокрема, віку дитини, в якому вона була проведена, у виникненні поведінкових розладів і порушення інтелектуального розвитку. Результати дослідження показали, що когнітивні розлади найчастіше розвивалися дітей, які перенесли наркоз у віці до 2-х років, ніж в більш пізній час. Однак слід зазначити, що дане дослідження носило ретроспективний характер, тобто було зроблено «пост-фактум», тому вчені зробили висновок, що для підтвердження отриманих результатів необхідні нові дослідження.

Всі лікарі стоматології«Альба Денс» мають багатий досвід напрацьованим роками. Періодично відвідують конференції та тренінги, де отримують багато нової інформації від колег. У роботі використовують тільки сучасні методи лікування. Вартість послуг дитячої стоматології порадує батьків, ми намагаємося тримати низьку ціну на професійну допомогу для Вашої дитини. Ми впевнені, Ви залишитеся задоволені нашим підходом.

Часто дитячим стоматологам доводитися лікувати карієс </ em> і вирівнювати прикус </ em> за допомогою брекетів </ em>. Для консультації по установці і вартості таких процедур звертайтеся за додатковою консультацією або записуйтеся на прийом. Лікар підбере оптимальний варіант лікування, опише терміни і додаткові процедури, які можуть знадобитися.

У будь-якій ситуації, лікарі клініки максимально проінформують Вас, а також допоможуть позбавитися від зубного болю Вашої дитини.