Хірургія в Миколаєві

_

Стоматологія «Альба Денс» пропонує своїм пацієнтам наступний перелік послуг з хірургічної стоматології:

  • видалення зубів;
  • видалення зубів мудрості;
  • резекцію верхівки кореня;
  • цистектомія (видалення кісти);
  • дитяча хірургія з використанням діодного лазера.

Наші стоматологи намагаються рятувати навіть самі «безнадійні зуби», але іноді без видалення просто не обійтися. У таких випадках пацієнти направляються на операцію до щелепно-лицьовому хірургу.

Для того, щоб операція пройшла швидко і безболісно необхідно пройти попередню консультацію у хірурга і зробити рентген знімки. Доктор ознайомить Вас з ходом операції і дасть необхідні рекомендації.

Таке поняття як «видалення зуба» знайоме всім, але не всі знають, що буває «атиповий видалення зуба». До нього відносяться всі зуби, в тому числі зуби мудрості, які ростуть вертикально або розгорнуті в бік мови. З такими складними операціями може впоратися тільки хірург із категорією і великим досвідом. У нас є саме такою доктор.

Операція з видалення кісти допоможе врятувати зуб від видалення. Чим раніше діагностовано кіста, тим більша ймовірність збереження зуба. Причини виникнення кісти – несвоєчасне лікування карієсу.

ХірургіяПоказаннями для резекції верхівки кореня зуба можуть бути: освіта кісти, поява новоутворення, ушкодження кореня в результаті різних маніпуляцій. При резекції січуть пошкоджену частину кореня і зуб продовжує функціонувати далі.

Хірургія

Стоматологія в Миколаєві Альба Денс
Особливу увагу ми приділяємо контролю чистоти і стерильності, весь інструментарій проходить три форми обробки – механічну, хімічну і термічну, після чого запаковується в стерильні одноразові пакети.