Проф Чистка і мінералізація молочних зубів

Проф Чистка і мінералізація молочних зубів

_

Професійна гігієна зубів для дітей – є профілактикою каріозного процесу у маленьких пацієнтів. Карієс молочних зубів розвивається з зубної бляшки (це залишилися вуглеводи, які прилипають до емалі зубів). У ній живуть мікроби, які харчуються залишками їжі і виділяють кислоту, що розчиняють емаль зубів. Отже, що залишилася, недоочищеними, що накопичилася бляшку можна не помітити в нальоті, а тим часом натуральний колір зубів буде змінюватися. Так запускається процес утворення карієсу.

Професійне чищення молочних зубів

В першу чергу, дитині забарвлюють зуби індикатором зубного нальоту, за допомогою якого можна побачити триденний наліт (блакитні та світло-сині відтінки фарбування) і навіть тижневий (темно-сині і зелені відтінки фарбування).

Проф Чистка і мінералізація молочних зубівПісля визначення ступеня нальоту, лікар приступає до гігієнічної чищенні зубів дітям.

У хід йде доглядає м’який порошок на основі гліцерину, який ретельно видаляє зубні відкладення.

Після очищення зубів дитячий лікар-стоматолог полірує обертовими щітками і гумками поверхню зубів, проводить міжзубних чистку йоржиками і флосом з продукцією Curaprox, обробляє ясна антисептиком. Це дозволяє забезпечити гігієну молочних зубів і профілактувати розвиток карієсу.

Заключним етапом професійної гігієни молочних зубів завжди є ремінералізующая терапія, яка захищає, зміцнює і насичує мінералами зуби. Вона буває двох видів:

  • глибоке фторування – зуби покриваються двома розчинами: рідина на основі безводного фтористого силікату магнію і безводного фтористого силікату міді; далі – гидроокисью кальцію.
  • аплікації в капах: перша на основі кальцію, друга на основі фтору.

Такий догляд за молочними зубами для дітей в цілому займає не більше 10 хвилин. Вид зміцнює процедури залежить від індивідуальних показань і від ступеня ураження емалі молочних зубів.

Після проведення чистки зубів дітям рекомендується підбирати нову зубну щітку і пасту, яка підходить за віком вашому малюкові.

Стоматологи дитячої стоматології Альба Денс в Миколаїв рекомендують приводити дітей на контрольний огляд і виконання професійної гігієни частіше, ніж дорослих, а саме 1 раз в 4 місяці.