Професійне Чищення Зубів

Професійне Чищення Зубів

_

Мати білі, блискучі зуби при сучасній медицині не представляє в наші дні особливих зусиль. Стоматологи-професіонали нашої клініки творять чудеса. Важливо тільки, щоб пацієнти знали основне правило, як зберегти здоровими і красивими свої зуби.

Щоб зуби залишалися здоровими, за ними необхідний постійний догляд, такий як правильне чищення зубів. Миколаїв – місто досвідчених фахівців-стоматологів, які рекомендують ряд правил, яких слід дотримуватися для бездоганної посмішки:

  • слід чистити зуби не менше двох разів щодня протягом 3-х хвилин;
  • зубну щітку необхідно міняти раз в три-чотири місяць;
  • зубна паста повинна бути підібрана лікарем індивідуально;
  • для видалення залишків їжі користуватися зубною ниткою (зубочистками користуватися не рекомендується);
  • після кожного прийому їжі обполіскувати рот водою.

Постійна гігієна порожнини рота запобіжить утворенню на емалі зубів зубного каменю.

Але що ж робити, якщо догляд за зубами в домашніх умовах не приносить бажаного результату? Вам потрібна професійна чистка зубів, Миколаїв радить звертатися в клініку «Альба Денс».

Лікарі нашої компанії радять звертатися з приводу видалення каменів на зубах не менше двох разів на рік. Процес цей абсолютно безболісний і не вимагає великих витрат.

Освіта зубного каменю </ strong> – досить часте явище, яким страждає близько 70% дорослого населення. Першими ознаками появи зубного каменю є:

Після прийому їжі в роті залишаються крихітні залишки їжі, які є живильним середовищем для життєдіяльності різних мікроорганізмів. Вони розмножуються, виділяють кислоту, що руйнує емаль зубів. Поки наліт незначний, слина нейтралізує цю кислоту. Але коли наліт твердне і утворюється зубний камінь, дія кислоти направляється на емаль. Руйнування емалі зуба призводить до карієсу. Крім того, зубний камінь заважає яснах щільно прилягати до зубів, служить джерелом поширення інфекції.

Чому необхідна професійна чистка?

Перш за все, професійна чистка зубів важлива тим пацієнтам, які часто вживають каву, міцний чай або ж завзятим курцям. Всі ці люди з великою часткою ймовірності можуть отримати потемніння зубної емалі або плями на ній, що естетично неприємно.
У Вас погана зубна щітка і Ви ігноруєте гігієнічні правила по догляду за порожниною рота. Це викликає утворення нальоту, а згодом – зубного каменю.
Під час чищення, одночасно стоматолог оглядає зуби, тим самим запобігає появі карієсу. Пам’ятайте, регулярне відвідування лікаря-стоматолога позбавить Вас від великих проблем і збереже здоровими Ваші зуби.
З появою ультразвукового Скайлера процедура не викликає неприємних відчуттів. Після того, як наліт видалений, на ясна наноситься протизапальний гель. Останній етап – шліфування або полірування зубів.
Професійне чищення зубів в Миколаєві успішно здійснюється при використанні апарату «Air Flor». Сильна струмінь води з додаванням соди руйнує тверді відкладення, а також промиває кишені ясен, не травмуючи їх. Після за допомогою спеціальної пасти зуби поліруються.

Наша стоматологія також надає послуги ортодонтії в Миколаєві.