Протезування Зубів

Протезування зубів в Миколаєві

_

Стоматологія «Альба Денс» пропонує такі види зубних протезів:

– з’ємні:

– незйомні:

Вибір ортопедичної конструкції (міст, бюгель, пластинчастий протез, коронки або імплантат) буде залежати від кожного конкретного випадку, і визначається стоматологом-ортопедом спільно з пацієнтом.

З’ємні зубні протези

Відносноз’ємних протезів скажемо лише те, що до цього виду протезування доводиться вдаватися тоді, коли відсутні жувальні зуби (Так звані кінцеві дефекти зубного ряду).

З’ємні зубні протези бувають досить простими (пластинчастий протез, протез на нейлонової основі) або складними за технологією свого виготовлення (бюгельний протез), але всі вони володіють одним загальним недоліком – до них доводиться звикати.

Знімні протези необхідно регулярно знімати для гігієнічного догляду за ними. Але, треба визнати, іноді тільки знімний протез є єдино можливим способом відновлення зубного ряду.

Незнімні зубні протези

К незнімним протезам відноситься велика група протезів, різноманітних за складом матеріалів і технології виготовлення. Загальним для цієї групи протезів є те, що вони фіксуються в порожнині рота постійно, не вимагають тривалого звикання і (при правильному виготовленні) не доставляють дискомфорту пацієнтам.

Найпоширеніший вид незнімного протезування – коронки і мостовидні протези, можуть бути металокерамічними або безметалове – керамічними (Суцільнокерамічні).

Зараз практично кожен знає, що таке металокерамічна коронка або металокераміка.

Це коронка, що складається з металевого каркаса і нанесеної на нього кераміки. Вона поєднує в собі міцність металу і естетику кераміки. Як каркас коронки застосовуються кобальт-хромовий сплав або спеціальні стоматологічні сплави.

Вирішити проблеми, пов’язані з відновленням зруйнованих або відсутніх зубів допоможе стоматологія “Альба Денс” в Миколаєві

Протезування Зубів

Також наша клініка спеціалізується на установці зубних імплантатів.