Видалення Зубів

Видалення зубів в Миколаєві

_

Якщо існує можливість вилікувати і відновити зуб консервативними методами, то наші лікарі-стоматологи порекомендують Вам не вдаватися до видалення зуба, а провести хірургічну операцію з усунення навколокореневих вогнищ інфекції зі збереженням зуба (вогнищами інфекції можуть бути – кістогранулёма, кіста, гнійні запалення: абсцесабоперіостит – по народному – “флюс“), або операцію на слизовій оболонці порожнини рота, або операцію з лікування пародонту.

Видалення зуба, або кісти – це хірургічна операція.

При цій операції зуб витягають із лунки альвеолярного відростка щелепи за допомогою спеціальних інструментів. Для цього необхідно відшарувати ясна, зруйнувати зв’язковий апарат, що зв’язує зуб з альвеолою і витягти зуб. Всі ці елементи операції виконуються під місцевою анестезією.

Видалення проводиться тільки в самому крайньому випадку, коли зуб:

  • вже неможливо відновити і врятувати (сталася травма, тотальне руйнування, перелом, або тріщина в області фуркации (біфуркації) кореня зуба);
  • є причиною утворення великої кісти;
  • викликає запалення або неврит трійчастого нерва;
  • постійно травмує мову або слизову оболонку щоки (якщо неможлива його прішліфовка, або постановка на місце ортодонтичним способом);
  • заважає нормальному прикусу і стоматолог-ортодонт рекомендує позбутися його.

А тепер ми розповімо про основні моменти видалення зубів в стоматології «Альба Денс»:

  • в першу чергу, у нас використовуються найсучасніші анестезуючі препарати, які дозволяють безболісно проводити хірургічні втручання будь-якої складності;
  • кожне видалення розглядається, як підготовка для можливої подальшої дентальної імплантації і естетичному протезування, отже, видалення проводиться максимально атравматично – акуратно і дбайливо (травма оточуючим зуб тканин не завдається). Нами застосовуються препарати для швидкого загоєння лунок, накладаються хірургічні шви на слизову для скорочення термінів загоєння і реабілітації. При наявності відповідних показань застосовуються препарати, що сприяють утворенню кісткової тканини на місці видаленого зуба;
  • після видалення зуба наш хірург-стоматолог дасть Вам всі необхідні консультації та рекомендації, призначить необхідні лікарські препарати, які зроблять загоєння швидким і безболісним. При необхідності (особливо після складних вилучень зубів) призначаються додаткові відвідування для проведення перев’язок.

Окремо хочеться зупинитися на видаленні зуба мудрості, так як це видалення відноситься до розряду складних операцій і проводиться в нашій клініці на найвищому рівні.

Зуби мудрості – восьмі за рахунком в зубному ряду. Вони прорізуються у нас найостаннішими, після всіх інших, у віці від 16-ти до 30-ти років, а іноді і пізніше – у зовсім дорослих (мудрих) людей. Тому «вісімки» і отримали таку назву.

іноді зуби мудрості не прорізаються взагалі, залишаючись в кістки щелепи.

Видалення Зубів Такі зуби називаються Ретінірованние. Або прорізаються, але не повністю, тоді це – «стать ретеновані» зуби мудрості.

Досить часто процес появи зубів мудрості «на світло» супроводжується певними труднощами, такими як запалення ясен в області цього зуба, хворобливими відчуттями або навіть сильними болями, що не дозволяють відкрити рот.

Це відбувається тому, що через відсутність достатнього місця в щелепної дузі, зуби мудрості неправильно прорізаються в кістки і займають не своє місце.

Так верхні зуби мудрості можуть прорізатися в щёчную сторону і травмувати щоку.

А нижні – можуть розташовуватися під неправильним кутом, через що в щілину між сьомим і восьмим зубом потрапляє їжа і починається перикоронарит (перикоронит) – процес запалення тканин ясен близько зуба мудрості, з’являється біль, утворюється карієс. Як правило, такі зуби підлягають видаленню.

Видалення Зубів

Стоматологія в Миколаєві Альба Денс
Пропонує вам послуги з екстракції (видалення) зубів, ціна якого відповідає якості проведеного втручання. Також наша стоматологія проводять якісно лікування зубів в Миколаєві.