Вініри

_

Вініри на зубах – ознака успіху

Завдяки чудесам сучасної стоматології, тепер у кожного є шанс стати володарем « зоряної </ em>» посмішки. Для цього досить встановити на зуби голлівудські вініри або, як їх частіше називають, просто вініри. Це відносно нова технологія, що дозволяє виправити практично будь-який недолік зубного ряду.

Спочатку вінірінг застосовувався з метою створення додаткового захисту зубів від руйнування. але сучасна естетична стоматологія знайшла ще одне застосування вінірами на зубах – здатність надавати необхідну форму і колір видимої, коронкової частини зуба. За великим рахунком винир є тонку плівку облицювальний матеріал, щільно облягає зуб і закріпленого до його зовнішньої поверхні. Тепер отримати воістину « голлівудську </ em>» посмішку ви зможете в стоматологічній клініці «Альба Денс»у Миколаєві.

Плюси використання вінірів

  1. Саме термін “мікропротезування“, говорить про мінімальний вплив на зуб. Тому одним з плюсів вінірінга є мінімальне втручання і максимальне збереження твердих тканин зуба.
  2. Вініри на зубах створюють додатковий захисний шар, завдяки чому створюються конструкції відрізняються довговічністю і надійністю.
  3. Вініри дозволяють усувати складні колірні дефекти і плями на поверхні зубів.
  4. За допомогою таких мікропротезів можна проводити реставрацію зубів при ськолах, тріщинах і незначному викривленні зубів

ВініриНаші відгуки підтверджують наш професіоналізм за доступну ціну, серед інших стоматологічних клінік в Миколаєві. Ознайомитися з цінами можна тут.Ви завжди зможете записатися на безкоштовну консультацію до фахівців нашої клініки. Кожен пацієнт зможе підібрати для себе найбільш раціональний і вигідний варіант.

Для цього достатньо лишезаписатися на прийом або безкоштовну консультаціюв клініку «Альба Денс». І тоді ви неодмінно станете щасливим володарем красивою, а головне, здорової усмішки!