Зубні Імпланти

Зубні імплантати в Миколаєві

_

імплантація зубів

Якіснаімплантація зубів в Миколаєві можлива тільки при наявності:
  1.Досвідчених лікарів.
  2.Сучасного обладнання.
  3.Імплантів високої якості.
  4.Умов повної стерильності.

У нас працюють стоматологи, які пройшли спеціальну підготовку і мають великий досвід по установці імплантів, що гарантує Вам безболісний і хороший результат. Медсестра стежить за чистотою кабінетів, стерильністю інструментарію і при необхідності проведе тест на алергічну реакцію,щоб виключити можливі ризики.

Зубні ІмплантиНаша стоматологія працює з корейськими имплантами фірми MegaGen, якість яких не піддається сумніву. Вони мають прекрасні рекомендації, підтверджені величезним досвідом їх установок. Крім якості в їх користь ще один хороший аргумент– бюджетна вартість.

імплантація зубів вважається складним стоматологічним втручанням, до якого необхідно готуватися заздалегідь. Перед операцією стоматолог проводить підготовчі заходи, навчає пацієнта правилам догляду за порожниною рота з імплантованими імплантатами. імплантація зубів передує стоматологічне обстеження та ряд діагностичних процедур.

Підготовка до імплантації зубів

Підготовчий етап включає проведення наступних заходів:

 • лабораторна діагностика: аналіз крові на глюкозу, гепатити та інше.
 • санація порожнини рота: стоматолог усуває ознаки запалення, пломбує кореневі канали, видаляє нежиттєздатні зуби, усуває каріозні порожнини;
 • ортопантомограмма (оглядовий знімок);
 • консультація вузькопрофільних фахівців (ендокринолога, терапевта, ЛОР-спеціаліста, кардіолога).

Протипоказання для імплантації:

 • всілякі захворювання крові. Імплантація при даному показанні може плачевно закінчитися. Мінімальна загроза – імплант може не прижитися і викликати дискомфорт.
 • захворювання нервової системи;
 • хвороби сполучних тканин. Згодом імплант не зможе функціонувати, цей процес вимагає зростання і розвитку кісткового покриття;
 • злоякісні пухлини (рак) різних органів організму. Операція може стимулювати рясне поява метастаз;
 • дуже слабкий імунітет;
 • туберкульоз;
 • цукровий діабет.

Зубні Імпланти

Етапи імплантації зубів:

 • Перший етап – консультація

На консультації по імплантації стоматолог-імплантолог вивчає стан порожнини рота і кісткової тканини пацієнта за результатами зробленої ортопантомограммы і 3Д комп’ютерної томографії. Проводиться детальний опитування пацієнта про стан здоров’я і перенесені раніше захворювання. На підставі цього визначається наявність показань і протипоказань до імплантації. Далі складається план лікування і якщо потрібно призначаються додаткові підготовчі процедури.

 • Другий етап – підготовка до імплантації зубів

На цьому етапі проводяться заходи необхідні для санації порожнини рота – професійна гігієна та терапевтичне лікування зубів. Санувати порожнину рота гарантія успішної імплантації. Також на цьому етапі відбувається здача всіх необхідних аналізів. При необхідності пацієнту нарощується кісткова тканина за допомогою синус-ліфтингу.

 • Третій етап – операція по установці імплантів

Після проведення всіх підготовчих заходів слід безпосередньо сама імплантація – установка титанового імплантату в кісткову тканину щелепи на місце відсутнього кореня зуба. Зверху імплантату встановлюється тимчасова заглушка. Операція проводиться під місцевою анестезією. Як знеболюючих препаратів використовуються сучасні анестетики найвищої якості, що робить дану процедуру практично безболісною.

 •  Четвертий етап – установка формувача ясен

Через 3-5 місяців після імплантації (в залежності від щелепи куди встановлений імплант) пацієнт приходить на прийом до хірурга імплантолог, на якому відбувається установка формувача ясен. Протягом тижня навколо формувача утворюється високоестетичних край ясен, який робить практично неотличимой встановлену на імплант коронку від своїх зубів.

 • П’ятий етап – встановлення абатмента

Абатмент є сполучною ланкою за допомогою якого коронка кріпиться до імпланти. На даному етапі ортопед зніме формувач, встановлює абатмент і робить зліпок для подальшого протезування.

 • Шостий етап – встановлення коронок

Заключний етап імплантації зубів полягає в установці коронок на імплант, після якого процес відновлення зубів за допомогою імплантації вважається закінченим.

Надалі після імплантації зубів рекомендується відвідувати стоматолога раз на півроку для профілактичного огляду і, якщо буде потрібно, проходити комплекс профілактичних заходів.