Питання та відповіді

Часто задавані питання

Ми раді відповісти на будь-які питання, пов’язані зі здоров’ям порожнини рота.

Питання батьків

стоматологія в Миколаєві Альба Денс

Як правильно підготувати дитину до походу до стоматолога?
  1. Точно розповісти дитині з якою метою і куди він іде. Назвати ім’я доктора (називати доктора по імені, не абстрактне “тітка”). Програвати словесно, що можливо буде робити доктор: дивитися зуби, чистити, пломбувати)
  2. Від батька потрібне розуміння і усвідомлення необхідності своєчасного лікування зубів </ b>. Позитивний настрой батьків не менш важливий, ніж настрій дитини.
  3. Виховання у дитини вміння переносити неприємні відчуття, не концентруючи на них увагу оточуючих.
  4. Відволікання уваги дитини від тривожних думок і негативних подразників, що передують або супутніх лікуванню.
  5. Ослабление эмоционального напряжения (тревоги, страха) с помощью фармакологических средств (согласуется с семейным доктором)
З якого віку можливе лікування в нашій клініці?

Cамий маленький пацієнт, який побував у нас в кріслі – це малюк у віці 7 днів. Йому проводилася лазерна корекція вуздечки язика. Найменша дитина, якому нам доводилося лікувати зуби через розвитку карієсу (передні верхні і нижні різці) – 8-місячний малюк.

Чи проводять лікарі клініки ``Альба Денс`` лікування під наркозом або седацією?

Так, в нашій клініці можливе лікування під наркозом або седацией під керівництвом досвідченої бригади анестезіологів. Однак, ми намагаємося уберегти наших дітей від згубного впливу сильнодіючих речовин. Детальніше про шкоду наркозу ви можете дізнатися з особистого спілкування з нашими лікарями.

Чи можливо адаптувати дитину до лікування після невдалих походів до стоматолога?

У нашій практиці ми щодня зустрічаємо діток, які навіть не заходячи в кабінет голосно протестують проти лікування. Як правило, ці діти вже знають, хто такі стоматологи і не слухають лікаря і можуть управляти ситуацією за допомогою крику. Однак, шанси налагодити контакт з малюком великі. Наші дитячі лікарі зможуть привчити навіть найбільших непосид до невеликих героїчним вчинкам, щоб доставити радість батькам. Потрібно тільки уважно слухати рекомендації лікаря по поведінці з дитиною і успішне лікування з першого візиту гарантовано.

В якому віці потрібно підрізати вуздечку верхньої губи?

У більшості випадків вуздечку верхньої губи варто підрізати, коли вже відбулася зміна молочних зубів, і прорізалися постійні. Це варто робити, так як коротка вуздечка губи може створювати передумову для формування щілини (діастеми) між зубами. У більш дорослому віці, коротка вуздечка може провокувати більш ранню рецесію ясен в ділянці центральних різців.

Чи може грудне вигодовування провокувати розвиток карієсу у маленької дитини?

Само по собі грудне вигодовування не може бути причиною початку карієсу. Однак, при несприятливі збіги обставин, таких як: раннє прорізування зубів, фактори спадковості, наявність карієсу у батьків або старших дітей в сім’ї, недостатня гігієна порожнини рота, незбалансоване харчування, хвороби першого року життя дитини – грудне вигодовування може стати прискорювачем каріозних процесів.

Питання пацієнтів

стоматологія в Миколаєві Альба Денс

Чи можна пройти лікування каналів без рентгенівського знімка?

Правильне лікування каналів зубів обов’язково виконується під контролем рентгенівських знімків. Як правило, лікар робить два знімки: діагностичний і контрольний. Іноді лікар може зробити додатковий знімок, щоб, наприклад, побачити область в іншій проекції. Відсутність знімка може говорити про неякісно проведеному лікуванні, так як лікар міг пропустити зубної канал або запломбувати його не на повну довжину.

Чи обов'язково видаляти нерви з зубів при установці на них коронок з металокераміки?

Видаляти нерви з зубів при плануванні протезування металевими коронками, якщо зуб здоровий, не обов’язково! При цьому неважливо, які коронки вам будуть ставити: керамічні або металокерамічні або металеві. Сучасні способи препарування зуба під коронку дозволяють виконати цю процедуру максимально щадяще, щоб не зачепити нерв і тканини поруч з ним. Фактори, що впливають на якість препаровки: застосування хорошого наконечника і нового бору і правильне володіння цими інструментами (повільна препаровка при мінімальному тиску). Важливо в день препаровки встановити тимчасову коронку за допомогою антисептичної цементу на реставрується зуб.

Чи бувають ускладнення при ортодонтичному лікуванні?

Звичайно, як при будь-якому вигляді лікування можлива поява побічних ефектів і ускладнень. До ускладнень ортодонтичного лікування відносяться значне розсмоктування кореня зуба (більше 1 мм), загибель зв’язки зуба (анкілоз), значна рецесія ясен. Ось чому важливо шукати лікаря-ортодонта, який має досвід роботи не менше 10 років. У клініці «Альба Денс» працюють тільки досвідчені фахівці, постійно підвищують свою кваліфікацію.

Чи можна відбілити зуби, якщо у мене дуже чутлива емаль зубів?

Так, це можливо, але перед початком процедури відбілювання зубів, Вам необхідно буде пройти курс по зміцненню емалі. Наша стоматологічна клініка надає такі послуги.

Задайте нам питання

Альба Денс

    Защита от спама *